• Prijatelji planete

• Description slide 7

Kragujevac, 03.11. 2015. godina. U projektu My peers, my choice (Moji vršnjaci, moj izbor) održana je radionica Biodiverzitet II deo, za drugu grupu polaznika projekta. Voditeljke radionice bile su Ana Đokić Ostojić i Neda Bogojević, biolozi, mentori CEOOR. Polaznici su učili da prepoznaju biljne vrste, a cela radionica je završena tako što su učesnici napravili izvrsnu voćnu salatu. Učestvovala su deca škole SOŠO Vukašin Marković, i vršnjački edukatori CEOOR iučenici OŠ Sveti Sava i Vuk Karadžić. Radionici su prisutvovali Milan Gabarić menadžer projekta, Bojana Gavrilović zamenik menadžera projekta i Anica Bojanić mentor. Ovu radionicu posetila je i Tatjana Simić, direktora škole Vukašin Marković.

FOTOGALERIJA